بلایی به نام تلگرام در سئو

//بلایی به نام تلگرام در سئو

بلایی به نام تلگرام در سئو

بلايی به نام تلگرام در سئو

چند سالی است که نرم افزارهای پیام رسان (همانند تلگرام و …) در بین کاربران ایرانی بسیار همه گیر شده است به طوری که دامنه گسترش استفاده از این سرویسها به صاحبان کسب و کار هم کشیده شده به نحوی که تمام تلاش خود را جهت افزایش تعداد کاربران کانالهای خود انجام میدهند به امید اینکه بتوانند به کسب و کار خود رونق ببخشند.

اما نکته کلیدی و قابل توجهی که صاحبان کسب و کارها به آن توجه نکرده اند این است که تبلیغات و تولید محتوا در این گونه نرم افزارها و سرویسها همانند آب در هاون کوبیدن است. اما چرا؟

شما تصور کنید صاحب یک کسب و کار هستید و برای کسب و کار خود کانال تلگرامی با چند هزار کاربر دارید، هنگامی که شما یک محصول ، خدمات و یا مطلب جدید در کانال خود قرار میدهید در کسری از ثانیه پیام شما به تمامی هزاران کاربر شما ارسال میگردد و به مرور زمان توسط کاربران خوانده خواهد شد و تمام ….. بله دقیقا تمام …  در این روش شما فقط بازاریابی محصول خود را برای مشتریان خودتان که عضو کانال هستند انجام میدهید، مشتریانی که اگر نیاز به خرید داشته باشند لزومی به استفاده از کانال شما ندارند، به طور قطع به یقین شما به دنبال مشتریان بالقوه ای هستید که به کالا و یا خدمات شما نیاز دارند اما با شرکت و یا کانال شما آشنایی ندارند، این مشتریان هنگامی که به دنبال محصولات و یا خدمات میگردند در اینترنت شروع به جستجو میکنند و از میان سایتهای معرفی شده توسط موتورهای جستجوگر به صاحبان کسب و کارها راهنمایی میشوند.

یکی از بزرگترین مشکلات نرم افزارهای پیام رسان این است که با اینکه بر بستر اینترنت فعالیت میکنند اما هیچگونه نشانی در موتورهای جستجوگر بر جای نمیگذارند. این بدان معنی است که هرچه شما کانال پرکاربرتر و پر محتواتری داشته باشید هیچکدام از موتورهای جستجوگر شما را نمی بینند و در نتیجه کاربرانی که در اینترنت جستجو میکنند به شما نخواهند رسید.

و این دقیقا آب در هاون کوبیدن است و اما راه حل.

برای دیده شدن در اینترنت، محصولات، خدمات و مطالب شما باید توسط موتورهای جستجوگر دیده شود، شما باید هر مطلبی که منتشر میکنید در اختیار موتورهای جستجوگر قرار بگیرید تا بتوانند در هنگام نیاز شما را به کاربران معرفی نمایند، شما باید دارای یک وب سایت طراحی شده به صورت اصولی ، قابل دید توسط موتورهای جستجوگر و فعال باشید، تمام کلمات اصولی، قابل دید و فعال دارای تعریف فنی است که باید در طراحی یک وب سایت مد نظر قرار گرفته شود به عنوان مثال منظور از اصولی یعنی از نظر فنی مورد تایید موتورهای جستجوگر باشد ، قابل دید یعنی وب سایت شما به مورتورهای جستجوگر معرفی شده باشد و فعال یعنی دارای یک وبلاگ، فاروم و یا … باشید و مطالبی که هر روز میخواهید در کانال خود قرار دهید در این صفحه قرار دهید که در هنگامی که کاربران در اینترنت به جستجو میپردازند بتوانند به محصولات، خدمات و یا مطالب شما از طریق سایت شما برسند و مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل تبدیل گردند.

2018-02-17T10:40:53+00:00

اطلاعات تماس

خیابان ولیعصر پلاک 2540

Phone: 02188654235

Mobile: 09306166156

Fax: 02188654235

Web: http://www.Hostwebing.com